Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka celá ČR Inzerát: 9032 29.10.2013 13:24
Zpět na seznam inzerátů

Zajímavá veliká moderní kuchyně

Cena: 13 900,-

Tato velice hezká dvoubarevná kuchyně,velmi vhodná do panelákového bytu,kanceláře,domu atd. dvířka jsou velmi kvalitní mdf s folií německé výroby,(jsou obdobné kvality jako dvířka od společnosti trachea,nebo grena,kde běžná cena je 1700,-kč/m2) ,další použitý materiál je rovněž dovoz německo. vzhledem k situaci,že máme skladem různé velikosti dvířek,jsme schopni i celou kuchyni následně po dohodě rozšířit rohově,do u, s barem a to za ceny základní polské produkce. celek je dodáván bez pracovní desky,nožičky jsou plastové s možností volby výšky. kuchyně je vyráběna přímo u nás na dílně,je možné na počkání dotvořit běžné úpravy. po dohodě dovezeme a nainstalujeme.


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Romana Fischerová
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: adresa není veřejná
mail E-mail: procevilybazar@seznam.cz
telefon Telefon: 728978470
TOPlist