Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Inzerce zdarma je propracovaná inzerce a on-line bazar s možností vkládat textové inzeráty, obrázky, speciální parametry ve vybraných kategoriích (typ karoserie, počet podlaží..) a s důrazem na snadnou orientaci a vyhledávání.
Inzeráty lze  zvýhodňovat pomocí TOPování, registrovaní uživatelé mohou své inzeráty pravidelně obnovovat a také si jakékoliv označit jako své oblíbené.
Inzeráty jsou velmi dobře vyhledávány i nejznámějšími vyhledávači, takže inzerování  na Výprodeje.cz se rozhodně vyplatí.

Nabídka Komerční celá ČR Inzerát: 12764 11.06.2014 23:19
Zpět na seznam inzerátů

Bezdrátový GSM alarm - zabezpečovací systém - NOVÉ

Cena: 2 399,-

NOVÉ ZBOŽÍ - GSM alarm, je velmi účinný, bezdrátový, zabezpečovací systém pro objekty. Jednoduchou a velmi rychlou instalaci zajišťuje praktické bezdrátové propojení. Díky bezdrátovému řešení, není nutné vrtat ve zdi ani tahat kabely. Jednoduché a rychlé programování zvládne i laik. Obsah sestavy: GSM ústředna, napáječ, 1x PIR pohybové čidlo, 1x magnetický kontakt, 1x drátová siréna, 2x luxusní dálkový ovladač, návod v ČJ Hlavní funkce: - jednotka je plně v češtině - bezdrátový přenos poplachu - obsahují nerozladitelný / bez-cívkový modul - předvolit lze až 5 čísel pro volání nebo SMS až na 3 čísla - lze pojmenovat zóny dle vašich názvů - popis (zóna 1 - garáž, zóna 2 - ložnice) - zpoždění poplachu 40 sekund při aktivaci - ovládání přes mobilní telefon nebo formou SMS příkazu, případně klíčenkami - ovládání bezdrátovou klíčenkou (okamžitá aktivace alarmu, deaktivace alarmu, SOS) - 4 okruhy pro zapojení drátových čidel - siréna - funkce kde si můžete zvolit u kterých zón má být siréna aktivní / neaktivní - 24 hodinová aktivace určitých čidel - i při deaktivované jednotce (např. kouřové senzory) - funkce tichého alarmu - alarm volá a posílá SMS bez aktivace sirény - integrovaný reproduktor v jednotce - GSM alarm není závislý na konkrétním operátorovi GSM - lze použít libovolnou SIM kartu - v jednotce integrován mikrofon pro odposlech v okolí jednotky - možnost nastavení zpoždění pro příchod - časovaná aktivace / deaktivace dle vámi zvolených časů - aktivace sirény a tísňového volání SOS tlačítkem na klíčence - v případě ohrožení přivoláte pomoc - ovládání až 2 spotřebičů na dálku telefonem, popřípadě SMS - možnost částečného zapnutí - zapnutí určitých zón - integrován záložní zdroj, pro případ výpadku elektřiny - při výpadku informuje SMS zprávou


Reakce na inzerát
Poslat kopii odpovědi na Váš e-mail?    
Ochrana proti spamu


Poslat příteli
Ochrana proti spamu

Nahlášení závadného inzerátu administrátorům

V případě, že shledáváte obsah inzerátu závadným z hlediska porušení pravidel portálu, českého právního řádu, etikety nebo jiného, popište, prosím, proč se tak domníváte a vzkaz odešlete.

Ochrana proti spamu

Nahlášení umístění inzerátu do špatné kategorie

V případě, že shledáváte umístění inzerátu v dané kategorii jako nepřesné, oznamte nám, prosím tuto skutečnost, aby mohlo dojít k rychlé nápravě.

Ochrana proti spamu

Údaje o uživateli
user Uživatel: Jatevidim Jatevidim
inzeratyInzerce: všechny uživatelovy inzeráty
lokalita Lokalita: celá ČR
adresa Adresa: Rapotín 748, Rapotín
mail E-mail: kalkulace@jatevidim.eu
telefon Telefon: +606930851
Další inzeráty od uživatele Jatevidim Jatevidim
všechny uživatelovy inzeráty
TOPlist